16PX10000MEFC16X31.5 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    16PX10000MEFC16X31.5
  • Производитель
    Rubycon Corporation
  • Описание
    Rubycon Corporation 16PX10000MEFC16X31.5 Capacitance: 10000?‚?µF Capacitance Tolerance: ?‚?± 20% Capacitor Mounting: Through Hole Diameter: 16mm Height: 31.5mm Life Time @ Temperature: 2000 Hours @ 105?‚?°C Rohs Compliant: Yes Voltage Rating: 16V